تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
خرید از چین
قیمت لوله
اینترفایل|فروشگاه فایل
انجام پروژه متلب
لوازم یدکی ال ۹۰
مرکز الکترونیک طهران
فروشگاه محصولات بهداشتی
Barabas Ropa de hombre
خرید سیسیکم
ساندویچ پانل
خرید روغن خراطین
خرید iptv
ای توپی پوزیشنر
خرید سیسیکم
روغن خراطین
قیمت لوله استیل
تجهیز صنعت
آیا باید به قانون جذب اعتماد کنیم ؟
ADv ADv

درباره ما:

توجه : وبلاگنويس گرامي لطفا در داخل كد هاي قالب خود اين متن را پيدا كنيد و متن دلخواه خود را جايگزين كنيد...
براي جستجو سريعتر ميتوانيد از كليد هاي ctrl+F استفاده كنيد...

بايگاني

آمار

  تعداد آنلاین : 1
  بازدید امروز : 13
  بازدید دیروز : 12
  هفته گذشته : 28
  ماه گذشته : 69
  سال گذشته : 201
  بازدید کل : 6319
  کل مطالب : 95
  نظرات : 0

آیا باید به قانون جذب اعتماد کنیم ؟

نوشته : حسین | در : جمعه 19 فروردين 1401 |

قانون جذب فلسفه‌ای است که به ما نشان می‌دهد با پرورش افکار مثبت می‌توانیم نتایج مثبتی را در زندگی خود و دیگران بوجود آوریم. حال اگر عکس ماجرا را نگاه کنید می‌بینید که افکار منفی نیز می‌تواند نتایج منفی برجای بگذارند، به همین علت است کسانی که اعتقاد به قانون جذب دارند دیگران را به تمرکز بر افکار مثبت تشویق می‌کنند.

براساس اعتقاد بر آموزش قانون جذب و تاثیراتش، افکار نوعی انرژی محسوب می‌شوند و اگر این انرژی مثبت باشد می‌تواند سبب موفقیت فرد در تمام زمینه‌های زندگی شود. فرقی نمی‌کند هدف چیست، موفقیت در کار، موفقیت در تحصیلات و یا حتی بهبود وضعیت خانوادگی در هر صورت می‌توانیم با رعایت اصول قانون جذب موفقیت و کامیابی را در زندگی تجربه کنیم.

در دوره‌های آموزشی و سیمنارهای پرورش افکار نیز تلاش می‌شود که شرکت کننده‌ها با این مسائل به صورت مسلموس و راحت آشنا شوند و از تجربیات افراد موفقی که از قانون جذب سود برده‌اند استفاده کنند.

چه کسانی به قانون جذب اعتقاد دارند؟ 

پر واضح است کسانی که از قوانین حاکم در قانون جذب پیروی می‌کنند، آن را الگویی برای رسیدن به موفقیت‌ها می‌دانند و بر تاثیرات این قانون در زندگیشان جزئی نگری می‌کنند. طرفداران قانون جذب براین باورند که اصول جهانی اصلی بر دنیا حاکم است که از آن باعنوان قانون جذب یاد می‌کنند.

معتقدین به قانون جذب بر این باورند که قانون جذب بر سه اصل اساسی استوار است که به ترتیب عبارتند از: شبیه‌ها به یکدیگر جذب می‌شوند، طبیعت از خلاء متنفر است، زمان حال همیشه عالی است.

 • شبیه‌ها جذب می‌شوند

این یکی از قوانین قانون جذب است که چیزهای مشابه جذب یکدیگر می‌شوند. بنابراین شما جذب کسی می‌شوید که شبیه به شماست، یا به عبارت دیگر افکار شما سعی می‌کنند که نتایج مشابه را جذب کنند. بنابراین اگر شما تجربیات و افکار منفی را در ذهن پرورش دهید تجربیات منفی در آینده در انتظارتان خواهند بود.

 • طبیعت از خلاء متنفر است

این قانون جذب نشان می‌دهد که چیزهای منفی از زندگی شما می‌تواند فضایی خوب برای پرورش افکار مثبت ایجاد کند. از آنجایی که خالی بودن فضا غیرممکن است بنابراین شما با خالی کردن افکار منفی فرصت جذب افکار مثبت را خواهید داشت.

 • زمان حال همیشه عالی است

این اصل به این معناست که شما همیشه فرصت دارید که لحظات زندگی خود را بهبود ببخشید. بنابراین در قانون جذب به شما توصیه می‌شود که بجای احساس ترس و ناراحتی، تمرکزتان را روی یافتن راه‌های موفقیت بگذارید.

اعتقاد به قانون جذب

در دوره‌های آموزشی کارشناس جذب شوید متوجه می‌شوید که چه کسی به قانون جذب اعتقاد دارد. شما با گذراندن دوره‌های آموزشی قانون جذب در آینده تبدیل به یک کارشناس جذب بزرگ می شوید و حتی از این راه می‌توانید مشوق دیگران برای رسیدن به موفقیت و سعادت باشید. دوره آموزشی 9 ماهه این مجموعه توسط امیر شریفی بیانگذار گروه پرورش افکار برگزار خواهد شد، بنابراین شما با بهره‌گیری از تجریبات و علم بهترین متخصصین این حوزه به آنچه که در ذهن پرورش می‌دهید خواهید رسید.

من به قانون جذب اعتقاد دارم

من به قانون جذب اعتقاد دارم چراکه آگاه هستم و از این که خودم باشم واهمه ندارم! برای اینکه شما بتوانید ذهن خود را آگاه کنید و از افکار مسمومی که در طول سالیان متمادی در شما رسوب کردند تخلیه کنید، لازم است به تدریج پیش بروید. 

عجله‌ای در کار نیست، با تمرین، تکرار و پشتکار می‌توانید لایه لایه تمام افکار و انرژی‌های منفی که در طول سالیان طولانی دیگران به شما تحمیل کردند و یا اینکه خودتان در ذهن پرورش دادید را پاکسازی کنید.

بسیاری از مردم بر این باورند که اگر بعد از پاکسازی ذهن از انرژی‌ها و باورهای منفی مجدداً حس بدی به سراغشان بیاید به این معناست که شکست خورده‌اند و موفق به درک قانون جذب نشدند. این افراد اغلب دست از تلاش بر میدارند و کار را برای خود تمام شده تلقی می‌کنند. مسلماً شما در انجام هر کاری و کسب هر مهارتی نیاز نمی‌توانید بدون تمرین و تلاش موفق شوید، این اصل درباره قانون جذب نیز استوار است.

لازم است که شما به خود واقعیتان برگردید و پیش از اینکه بخواهید به باوری عمیق در ارتباط با قانون جذب برسید ابتدا خودتان را باور کنید و بپذیرید که درک قانون جذب برای ذهن شما غیرممکن نیست. زدودن مغز از افکار و باورهای مسموم و تاریک شاید خیلی سخت باشد اما شدنیست. شما با شرکت در دوره‌های پرورش افکار یا مطالعه کتاب‌هایی که کارشناسان قانون جذب به شما معرفی می‌کنند، حتماً موفق خواهید شد.

چه کسانی از قانون جذب نتیجه گرفتن

کسانی که پس از پذیرش حقیقت قانون جذب هر دقیقه را آگاهانه زندگی می‌کنند و تلاش دارند که افکارشان را کنترل کنند خیلی بهتر و راحتتر به نتیجه دلخواه خواهند رسید. ناامید نشدن، تمرین کردن و به هرآنچه که مثبت است اندیشیدن و استفاده از تجربیات کسانی که در این زمینه موفق شدند می‌تواند شما را در مسیر جذب بهترین‌ها قرار دهد.

اگر کتاب راز را که یکی از معتبرترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های موجود در ارتباط با قانون جذب است را مطالعه کنید می‌بینید افرادی که در این کتاب درباره زندگی خود صحبت می‌کنند چه سرگذشتی داشتند و حالا در کجا ایستاده‌اند. هیچ یک از این افراد از بدو پولدار، خوشبخت یا توانمند نبودند بلکه با پرورش افکار مثبت خود را در بهترین موقعیت‌ها تصور کردند و حالا در بهترین جایگاه‌ها ایستاده‌اند.

شما هم می‌توانید یکی از موفق‌ترین‌های عصر حاضر باشید اگر قانون جذب را باور کنید و در کنار تلاش و سعی بیشتر انرژی‌ها و افکار مثبت را از ذهن خود عبور دهید. حتماً می‌دانید که کائنات جذب انرژی شبیه به خود می‌شوند. بنابراین آنچه که می‌خواهید را در ذهن داشته باشید و خود را در موقعیت مطلوب تصور کنید تا کیهان آنچه که می‌خواهید به سمت شما بفرستد.

جهت آشنایی بیشتر با قانون جذب می توانید به سایت پرورش افکار مراجعه نمایید

https://parvaresheafkar.com


برچسب ها : ,

مطالب پيشين